Быльца кровати| Изголовья кроватей на заказ

Производство элитной мягкой мебели под заказ в Киеве. Мы производим диваны, мягкие кровати, кресла, пуфы.. любой сложности и в любом стиле.

Изголовья для кроватей

Мягкие изголовья для кроватей

Для того, щоб стати володарем розкішного і витонченого спального місця, варто подумати про таку послугу, як виготовлення ліжка на замовлення по індивідуальних переваг. Ми працюємо як з Вашими ескізами (креслення, фотографії, малюнки), так і пропонуємо свої варіанти узголів’їв.

Виготовлення м’якого ліжка — це спосіб внести «родзинку» в свою спальну кімнату. Така деталь грає дуже важливу роль, задає загальний дизайн ліжка. Кріпитися може як до самого каркасу спального місця, так і до стіни. Безумовно, виготовлення узголів’їв ліжка самостійно набагато цікавіше, ніж покупка стандартної серійної деталі в магазині. Ми отримуємо можливість експериментувати, створити справжній шедевр, який ще довгі роки буде радувати око!

Також це відмінний варіант для тих, у кого вже є каркас ліжка, і просто хотілося б оновити улюблений предмет меблів. Найчастіше, це необхідно, щоб звична і улюблена річ «заново» вписалася в оновлений інтер’єр кімнати (наприклад, після ремонту).

Как делают мягкие изголовья

Этапы изготовление изголовья для кроватей на заказ.