Потрібен досвідчений збирач меблів?

Здійснимо збірку – доступно та якісно! Наша команда пропонує доступні послуги збірки меблів для замовників з Києві. Запрошення досвідченого збирача до дому з нашої служби — це дійсно вигідно та зручно. Професіонали завжди готові доступно та безпомилково скласти корпусні, офісні, м’які чи кухонні меблі будь-якої складності. Оформляємо офіційні гарантійні зобов’язання та підписуємо акти виконаних робіт.

Ми надаємо доступні послуги термінової збірки різноманітних меблевих виробів або цілих комплектів, як приватним, так і юридичним особам. Обирайте зручний час для приїзду майстра, а ми точно вчасно розпочнемо монтаж. У разі потреби збирачі меблів будуть на місці вже через годину після вашого звернення. Запрошення збирача з нашого популярного сервісу вам нічого не коштуватиме.

Прайс-лист на послуги збирання меблів у Києві

 1. Збирання корпусної меблі:
  • Шафа/Комод: від 400 грн
  • Ліжко: від 500 грн
  • Кухонний гарнітур: від 600 грн
  • Стіл/Стілець: від 300 грн
  • Тумба/Полиця: від 250 грн
 2. Збирання м’якої меблі:
  • Диван: від 600 грн
  • Крісло/Пуф: від 350 грн
  • Комплект м’яких меблів (диван + крісла): від 1000 грн
Послуги збирання меблів у Києві

Наші кваліфіковані майстри готові надати якісні послуги збирання меблів за доступними цінами. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам облаштувати ваш простір з комфортом та стилем.

Послуга збирання меблів в Україні

Серед багатьох різноманітних побутових послуг якісна збірка меблів у Києві стабільно користується попитом. З кожним роком кількість бажаючих викликати доступного збирача меблів серед наших співвітчизників лише зростає. Люди час від часу купують нові меблі, але небагато хто бажає самостійно займатися їх монтажем.

Збірку меблів вдома мешканці столичного регіону із задоволенням довіряють майстрам нашої служби. Послуга також відома у керівників комерційних, промислових структур, бюджетних підприємств. Допомогою професійних збирачів меблів у Києві щоденно користуються десятки замовників. На сайті відвідувачі можуть швидко замовити збірку шафи, ліжка або тумби та розраховувати на дійсно комфортний сервіс.

стоимость сборки кухни Киев

Наш сервіс пропонує:

 • оперативний виїзд на місце монтажу найближчого на даний момент вільного майстра;
 • своєчасне прибуття для збірки габаритного гарнітура або кухні бригади монтажників, навіть у найвіддаленіші райони столиці та області;
 • повноцінне обслуговування цілодобово у будні, вихідні та святкові дні.

Досвідчені збирачі не сидять днями напроліт в офісі, чекаючи чергового дзвінка. Вони постійно зайняті збіркою меблевих комплектів у різних куточках Києва. Протягом дня майстри можуть приїхати на виклик до кількох клієнтів.

Професійна збірка меблів вдома в Києві

Якщо ви бажаєте замовити доступні послуги збирачів меблів вдома в Києві та отримати професійно виконану роботу — звертайтеся до нас! Кваліфіковані фахівці легко допоможуть якісно скласти меблі будь-якої складності:

 • розумно встановити на бічних панелях надійні направляючі для висувних ящиків білизняного комода;
 • оперативно змонтувати основу для збірки двоспального ліжка із брусів каркасу;
 • безпомилково налаштувати фасад стаціонарного шафи-купе з розсувними або відкидними дверима;
 • послідовно скласти нижні і верхні секції стильного кухонного гарнітуру;
 • надійно закріпити на тумбі стільницю з натурального каменю, металеву або керамічну раковину.

Збирач меблів фото Збірку меблів вдома досвідчені майстри нашої служби завжди проводять у точному відповідності до інструкції виробника. Ми ретельно відбираємо співробітників перед прийняттям на роботу. Виконавці не лише мають великий практичний досвід, але і несуть персональну відповідальність за результати збірки. Усі монтажники проходять докладний інструктаж перед кожною зміною, керівництво сервісу уважно стежить за якістю монтажних операцій, слухає відгуки клієнтів.

сколько стоит сборка мебели Киев

Збірку меблів в квартирі, офісі або приватному котеджі ми довіряємо лише перевіреним людям. За довгі роки роботи сервісу нам вдалося зібрати елітну команду професійних збирачів меблів.

Дешева збірка меблів: ціни, знижки, гарантії! Швидко дізнатися, скільки коштує збірка меблів на нашому онлайн-сервісі може кожний відвідувач сайту. Повна інформація про актуальні тарифи доступна всім потенційним замовникам. Ми чесно працюємо з численними клієнтами, ніколи не стверджуємо, що вартість робіт наших майстрів набагато нижче, ніж у інших конкурентів.

Ми пропонуємо професійну якісну збірку меблів, ціни підтримуємо доступними для замовників. Пенсіонери додатково отримують солідні знижки на збірку будь-якої меблевої продукції. Також передбачені ще більш привабливі ціни при виконанні оптових замовлень.

Збірка меблів вдома фото Окрім дешевої збірки меблів ми неодмінно забезпечуємо клієнтів довгостроковими особистими гарантійними зобов’язаннями. Ввічливі співробітники спеціального відділу щодня перебувають на прямому зв’язку, оперативно вирішують будь-які виникаючі питання з гарантіями.

Вам дійсно потрібен хороший збирач меблів вдома в Києві?! Служба «Домашній майстерок» гарантує доступні розцінки, високу якість послуг, швидке виконання робіт. Дешево викликати меблевого майстра додому — легко, достатньо подзвонити за контактним номером телефону або залишити заявку. Потрібен терміновий ви