Производитель качественной мягкой мебели на заказ по индивидуальному эскизу. Мы делаем диваны, кресла, пуфики, банкетки, кровати. Лучшие мастера. Свое производство.

Кушетки и банкетки под заказ

Кушетка — класичний вузький диван з м’яким сидінням, який відмінно підійде і для стильних просторих інтер’єрів і для приміщень з обмеженим простором. Кушетка користується популярністю через своїх компактних розмірів і практичності. Диван кушетка встановлюється максимально близько до стіни. Її строгий дизайн з прямими лініями зазвичай не передбачає ізножья, лише м’які боковини і головах або без них. (Заказные диваны)

Индивидуальная мягкая мебель на заказ

Маючи функціональний механізм розкладання, вона легко перетвориться в одномісне ложе, яке може стати в нагоді приїхав гостю або як відмінний варіант для дачі. Усередині є ніша для зберігання речей.

Володіючи невеликими габаритами, кушетка, виконана на замовлення, непомітно впишеться в інтер’єр квартири, розмістившись у вітальні, спальні, на кухні і навіть на балконі. Ви самі вибираєте потрібні параметри (ширину сидіння, матеріал оббивки, кольорове оформлення і комплектацію), створивши сучасний стильний предмет меблів.

порядок заказа диванов в Украине

Банкетки под заказ, фото банкеток, заказать изготовление банкетки, дизайнерские банкетки, классическая банкетка

Банкетки (Кушетки)
Оцените этот пост