П-образный диван на заказ в Киеве

Изготовление на заказ П-образных диванов. 【100 фотографий п-образных диванов】Производство мягкой мебели под заказ Киев. Свое производство!

Фотогалерея П-образных диванов

П-подібні дивани

Найчастіше, класифікуючи дивани по їх формі, виділяють диван прямий і диван кутовий. П-подібний диван — це особливий різновид кутового типу. Він має елементи створюють кут і справа і зліва.

Тому кутові дивани буквою П завжди мають великі розміри, як і супутні даним фактом практичні переваги.

  • По-перше, багато посадочних місць, а отже можна розмістити всіх на одному дивані, чи не набуваючи додатково крісел.
  • По-друге, величезне спальне місце. Коли розкладаєш такий диван, ліжко нервово курить збоку.
  • По-третє, великий п-подібний диван, як правило має кілька ящиків для зберігання білизни, які дуже вдало підходять і для того, щоб заховати будь-яку

Дизайн навколо дивана буквою П

П-подібні кутові дивани — це улюбленці дизайнерів. Ще б пак, нічого поки не придумано, а родзинка в інтер’єрі вже є. Оригінальна форма, помітна з першого погляду, не «як у всіх» — це той привід, яким можна похвалитися, нічого при цьому не кажучи. Його і так «видно з порога».

Крім того, дивани у формі літери п — це реальна оптимізація простору приміщення. Дійсно, диван в приміщенні один, а виконує функціонал декількох.

З позитивних моментів, мабуть, ще варто відзначити модульність подібних конструкцій. Найчастіше, великі дивани буквою п — це складові об’єкти з кількох незалежних модулів. Тобто, при бажанні, частина вироби можна відчепити і змусити жити своїм життям.
Дивани п-подібної форми … починають і виграють
Який диван краще придбати: прямий, кутовий або п-подібний? Все залежить від того, як багато людей одночасно їм будуть користуватися. Якщо потрібно посадити велику кількість людей разом, то останній однозначно переможе.