Мягкая мебель для ресторанов, отелей, салонов

У нас вы можете заказать изготовление мягкой мебели для ресторанов и кафе любой сложности. Изготовим эксклюзивную мягкую мебель по проекту дизайнеров, по фотографии, разработаем наши эскизы желаемой мебели согласно общему интерьеру помещения.


Заказать диваны для ресторана

Наше підприємство виготовляє дивани для кафе, барів і ресторанів, які вже протягом довгого часу використовуються багатьма популярними організаціями та офіційними установами в усіх містах України. Стільці, столи та інші меблі отримали безліч позитивних відгуків від клієнтів.

За 10 років роботи ми зібрали команду досвідчених професіоналів, які відмінно справляються зі своїми обов’язками і виконують поставлені завдання. Завдяки цьому наші співробітники якісно виконують роботу на кожному виробничому етапі.

Диваны для кафе и ресторанов

Мягкая мебель для кафе

Дивани, крісла, столи та інші предмети меблів відповідає необхідним вимогам, які пред’являються до подібної продукції в сфері громадського харчування і готельного господарства. Тому ви можете бути впевнені в їх якості і надійності. Крім того, меблі дуже зручна і має оригінальний дизайн, що безсумнівно приверне до вас багато відвідувачів. Вона призначена для щоденної експлуатації в місцях з великою кількістю людей.

Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам вибрати і виготовити відповідний комплект меблів для будь-якого громадського закладу. На сайті нашого інтернет магазину ви знайдете велику різноманітність моделей за оптимальними цінами. У каталозі представлені столи, стільці, стільниці, опори і ніжки для столів, крісла, дивани, пуфи і інші меблі для кафе, барів, ресторанів.

На сайті можна вибрати матеріал для оббивки дивана, крісла, а також підібрати колір стільниці та підстілля. Також є фільтри, які дозволяють відібрати меблі за різними параметрами:

тип оббивки (тканина, шкірозамінник або комбінування декількох матеріалів);
висота спинки;
дизайн моделі (наявність ґудзиків, страз, підлокітників, каретної стяжки і т.д.);
довжина посадочного місця (для двох, трьох осіб або будь-який інший довжини);
тип опор (металеві, дерев’яні ніжки або на цоколі).

Изготовление на заказ мебели для кафе

магазин мягкой мебели для кафе furniture for restaurants 1

 


Ми виготовляємо дивани для кафе без посередників:

самостійно робимо заміри,
створюємо ескізи,
погоджуємо з замовниками,
виробляємо дивани для ресторанів, кафе і барів,
встановлюємо їх в закладах.


Мягкая мебель для ресторанов, на заказ, диваны для кафе, заказать изготовление диванов в кафе, диваны для ресторана под заказ Киев, дизайн ресторана,  мебель для ресторанов на заказ в Киеве, изготовление диванов для кафе