Продажа диванов в Киеве. Так же мы делаем мягкую мебель на заказ

стоимость дивана алания

Цена28440 грн

Характиристика дивана «Алания»

Характеристики
Ширина  335 см
Глубина  260 см
Высота  87 см
Производитель: МКС, Черкассы
Механизм: Нераскладной
Спальное место, см: 240*100 190*100
Наполнение: Пружинный блок
Ниша для белья: Нет
Гарантия: 18 месяцев

 

Диван — це те місце, де збирається ввечері вся сім’я, тому бажано, щоб він був максимально зручним і практичним. Каркас кутового дивана «Аланія» складається з фанери, ДВП і дерева. Продажа диванов


У дизайні передбачені подушки-підголовники, які встановлені на крокуючому механізмі з можливістю переміщення. Даний диван можливо вибрати в одній з 9 категорій тканин, які пропонує фабрика. Це не розкладний диван без ніші для білизни, але дуже місткий і збере всю родину ввечері за обговоренням пройденого дня.


Увага! Дана модель меблів має великий розмір, і через особливості конструкції вона неразборная. Щоб уникнути проблем з занесенням в приміщення проконсультуйтеся з менеджером перед замовленням.

Фабрика виробник надає інформацію про мінімальні параметри дверних прорізів для занесення.

У разі неможливості занесення після вимірювання дверних прорізів відповідальність несе покупець.

Увага! Дивани на фото можуть відноситися до різних категорій тканини. Базова ціна на диван вказана для категорії тканини «1», яка може відрізнятися від представлених на фотографіях!

Увага! Для вибору тканини і внесення передоплати Ви можете замовити виїзд нашого кур’єра (по Києву). Послуга надається безкоштовно.

Модель виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів.