Як виглядає меблі ЛОФТ
В інтер’єрі найчастіше встановлюють м’які куточки або дивани з величезними пуфами. Оббивка представлена ​​нейтральними тонами, для дорогих рішень обов’язково використання шкіри.

как заказать диван

Зовнішня простота дерев’яної основи в мобільних диванах лофт поєднується з сучасною конструкцією коліс, які вигідно відрізняються в ряді моделей стаціонарні ніжки. (Мебель из поддонов ЛОФТ)

Мебель «LOFT» под заказ

Производство мебели из массива дерва в стиле лофт

Прихильникам перфекціонізму, бажаючим отримати диван в стилі «лофт» в сучасному виконанні, пропонується замінити дерев’яну основу ложа і ніжки стільців на металеві складові. Стиль лофт не володіє категоричністю класики, тому в інтер’єрах можна зустріти ретро-крісло поруч з останньою моделлю столу або спальних меблів.

порядок заказа диванов в Украине

Ми виготовляємо продукцію за вашим побажанням. Працюємо з представленими кресленнями, фотографіями, розробляємо власні моделі з урахуванням смаків клієнтів. Найбільший комплімент виконану роботу — це коли клієнти радісно вигукують: «Це дійсно НАША меблі в стилі« лофт », саме така, яку ми собі і представляли!» (М’які меблі з Поллет) ФОТО диванов в стиле ЛОФ

Индивидуальная мягкая мебель на заказ

Виготовлення м’яких меблів в стилі лофт на замовлення
Пропонуємо замовити продукцію для дому та офісу. Ми гарантуємо своєчасне виготовлення, ретельне опрацювання деталей на етапі складання креслень, використання сучасних матеріалів високої якості. Виїжджаємо на виміри та складання договорів про співпраці по Києву і області. Вироблену меблі привозимо і збираємо на території замовника. Власні виробничі потужності дозволяють виконувати заявки будь-якого обсягу. (Мягкая мебель)

Заказы и предложения