Збірка та розбірка меблів вдома: що входить у послугу

Обсяг робіт, які виконують наші спеціалісти, визначається індивідуально залежно від ваших потреб. Наприклад, у разі переїзду він може включати наступне:

  • демонтаж меблів;
  • спуск та підйом на поверх;
  • перевезення;
  • монтаж;
  • прибирання.
сборка мебели в Вишневе

А при збірці нової меблів наші фахівці розпакують коробки, перевірять всі деталі на наявність пошкоджень, а також комплектацію фурнітури. Ми складемо ваші предмети інтер’єру, прикріпимо їх до стіни у разі необхідності, після чого приберемо весь сміття. Точний перелік робіт, який вам знадобиться, ви зможете обговорити з менеджером при оформленні замовлення.

Як проходить збірка та розбірка меблів у Вишневе?

Перший етап: замовлення послуги та консультація. На нашому сайті ви знайдете зручний онлайн-калькулятор. З його допомогою ви зможете за кілька хвилин розрахувати вартість збірки та розбірки типової меблі, а потім і замовити послугу. Якщо ваші предмети інтер’єру нестандартні та вимагають творчого підходу, ми відправимо до вас нашого спеціаліста. На місці він проведе огляд, складе кошторис та запропонує варіанти збірки.

Важливий нюанс

Наша цінова політика відрізняється від тієї, яку пропонують багато столичних компаній. Судіть самі. Ми формуємо вартість збірки виходячи з обсягу та конструкції меблів, а не з процента від їх ціни. Наприклад, двостулковий шафа має фіксовану ціну збірки незалежно від того, скільки ви заплатили за неї в магазині. Ми не робимо націнку за матеріал чи дизайн.

качественная сборка мебели Вишневе

Другий етап: збірка та розбірка меблів. Усі роботи виконують досвідчені фахівці, задіявши при цьому професійне обладнання. Скляні та дзеркальні поверхні монтуємо з особливою ретельністю. У більшості випадків роботи займають кілька годин.

Коли може знадобитися розбірка меблів?

Під час ремонту або переїзду зі старої квартири або колишнього офісу залишається меблі, які потрібно перевезти. Якщо це невеликі предмети інтер’єру, то проблем не виникає. Але як бути з великими меблями? Розбирати їх своїми силами не завжди зручно. До того ж іноді трапляється, що меблі старі або нестандартні, тому існує ризик пошкодити їх під час самостійного демонтажу. У цьому випадку має сенс скористатися послугами професіоналів з компанії Мебельщики.

заказать сборку мебели Вишневое

Наші спеціалісти обережно розібруть кухонні та корпусні меблі, включаючи вбудованого типу, а також нестандартні предмети інтер’єру. Кожний елемент виробу вони упакують і пронумерують. У подальшому це допоможе уникнути плутанини при монтажі. Якщо ви хочете, щоб наші вантажники розносили меблі по кімнатах після перевезення, то можете замовити додаткову послугу.