Диваны и кресла синего цвета на заказ непременно становятся украшением гостиной или холла, где они размещены. Все оттенки синего имеют благородный вид, а украшенный каретной стяжкой синий диван, изготовленный по заказу клиента — произведение искусства!

В зависимости от используемого оттенка и вида материала, синяя мягкая мебель на заказ придаст помещению либо лёгкую, игривую нотку, либо наполнит ее королевской роскошью.

как заказать диван синего цвета

У нас вы можете заказать синие диваны, кресла, кровати, банкетки, изготовленные из текстиля, экокожи, натуральной кожи в сочетании с деревом и металлом.

Производсвто

Мягкая мебель в синем цвете изготовленная на заказ. Мы воплотим любой проект в реальность, любая сложность изготовления диванов, кресел, кроватей, пуфиков.

Мягкая мебель синего цвета на заказ

Готовий предмет інтер’єру може складатися з:
Полудіванов, які компонують в звичайну пряму конструкцію;
крісел, що мають подовжене сидіння, на яких дуже зручно відпочивати;
куточків, які можна приставити зліва чи справа;
підлокітників.

Индивидуальная мягкая мебель на заказ
РЕАЛІЗАЦІЯ ДИЗАЙНУ
Здійснюючи виготовлення диванів за індивідуальними розмірами основоположним чинником є ​​приміщення і його площа. Тому наші фахівці розробляють 3D моделі, щоб вам було легше уявити яким вийде готовий інтер’єр. Після затвердження дизайну замовлення запускають в роботу, а як тільки дизайн-проект вашого дивана буде готовий, фахівці привезуть його, зберуть і приберуть все сміття, залишивши вас насолоджуватися новим інтер’єром.

ЗАМОВТЕ ДИВАН по індивідуальному РОЗМІРАМИ

порядок заказа диванов в Украине

Щоб замовити розробку унікального проекту м’яких меблів, необхідно оформити заявку на сайті нашої онлайн-фабрики. Наші фахівці зателефонують для уточнення всіх деталей. Завдяки тому, що компанія Vosart працює з постачальниками матеріалів безпосередньо, вартість готових виробів не має націнок і вважається найнижчою серед конкурентів. Також наша фабрика реалізує термінові замовлення, від 14 днів.

Заказы и предложения